Page
Menu
News

Firma

 

Biuro Konstrukcyjno – Wdrożeniowe Piotr Domanowski świadczy usługi w zakresie projektowania oraz wykonawstwa dokumentacji konstrukcyjnej maszyn i urządzeń przemysłu maszynowego. Pracownicy naszej firmy posiadają doświadczenie w dziedzinie projektowania urządzeń mechanicznych. Świadczymy usługi dla firm nie posiadających własnego biura konstrukcyjnego.

Nasza działalność obejmuje także opracowywanie technologii wykonania wyrobów. Sami projektujemy oraz nadzorujemy wykonawstwo zarówno części mechanicznej, jak i elektrycznej oraz układów automatyki. Dokumentacja techniczna tworzona jest w naszym Biurze w oprogramowaniu pozwalającym na modelowanie 3D. Przeprowadzamy obliczenia numeryczne w zakresie kinematyki, dynamiki maszyn, wytrzymałości materiałów, mechaniki płynów itp. Współpracujemy z pracowniami artystycznymi w zakresie wzornictwa przemysłowego. W dobie wymogów ISO zdajemy sobie sprawę jak ważne jest spełnienie norm i procedur zapewniających najwyższą jakość usług i produktów naszych klientów.

Siedziba Firmy mieści się w Inkubatorze Przedsiębiorczości na terenie parku przemysłowego w Solcu Kujawskim, przy ulicy Unii Europejskiej 4. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Bydgoszczy przy ul. Pionierów 8 na terenie kompleksu przemysłowego Zachem.

 

Siedziba firmy w Bydgoszczy  (terenie Zachemu wjazd od ul. Hutniczej)

 

BKW_workshop

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

 

 

 

Page
Menu
News
Page
Menu
News

Powered by CMSimple | Template by BKW Industrial Lab | Login